Wagi samochodowe

waga samochodowa
niebieski przycisk

Wagi przemysłowe

waga przmyslowa
niebieski przycisk

Wagi sklepowe

waga sklepowa
niebieski przycisk

Wagi precyzyjne

waga precyzyjna
niebieski przycisk

Wagi samochodowe stalowo-betonowe

Waga samochodowa stalowo-betonowa

Waga samochodowa  Waga samochodowa stalowo-betonowa jest przeznaczona do najcięższych zadań. Jej konstrukcja składa się ze stalowych profili wypełnionych wewnątrz betonem wysokiej klasy. Zastosowanie takich materiałów zapobiega odkształceniom wagi, a co za tym idzie przeciwdziała zmianie wyników ważenia. Wagi tego typu stosowane są do ważenia ciężarów od 30 do nawet 80 ton. 

Aby konstrukcja była w pełni użyteczna niezbędny jest do niej odpowiedni miernik wagowy. W swojej ofercie posiadamy mierniki renomowanych zagranicznych producentów takich jak Rhewa lub Rinstrum. Poza podstawowymi funkcjami taki mi jak tarowanie czy drukowanie mogą zostać wyposażone w funkcje liczenia, sumowania, pamięć alibi oraz wiele innych, w zależności od potrzeb przyszłego użytkownika. Obudowa ze stali nierdzewnej zabezpiecza miernik przed działaniem chemii, wilgoci i pyłów. Czytelny wyświetlacz umożliwia łatwy odczyt wagi w każdych warunkach. Dzięki portom RS232 miernik może współpracować z drukarką, wyświetlaczem zewnętrznym oraz komputerem.

Automatyzacja ważenia

Możliwe jest rozszerzenie możliwości wagi oraz jej automatyzacja dzięki naszemu systemowi wagowemu. Umożliwia on budowę wagi bezobsługowej. Szlabany lub sygnalizatory odpowiadają za ruch pojazdów na wadze. Kamery mogą identyfikować pojazdy i przypisanych do nich kontrahentów. Aby dokładnie identyfikować ważony towar można zastosować czytniki RFID. Rozbudowany generator raportów z przejrzystym interfejsem znacząco ułatwia przepływ dokumentów.

Każda nasza waga samochodowa jest dopasowana pod indywidualny profil działalności firmy. Sprawia to, że zawsze otrzymują Państwo produkt, który spełnia wszystkie oczekiwania.

Jeżeli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu:

Telefon: 504-335-604

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy też do zapisania się do naszego newslettera. Dzięki niemu będą Państwo jako pierwsi otrzymywać informacje na temat promocji i nowych produktów. Formularz znajduje się na dole strony. 

 Waga stalowo-betonowa

Zobacz również

Wagi samochodowe stalowe Wagi samochodowe betonowe Wagi samochodowe mobilne

Sklep Allegro

multiwag allegro

 

Kontakt

Adres siedziby firmy:
MULTIWAG
ul. Nowodworska 1C
21-100 Lubartów

Tel: 504 335 604

Masz pytania?

Prośba o oddzwonienie Szanowny Kliencie, jeżeli masz pytania zostaw swoje imię oraz numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie.
The Name is required
The Phone is required
Dziękujemy. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.