O firmie

 

 

Firma Multiwag powstała w 2010 roku, ale nasze doświadczenie zdobywamy już od kilkunastu lat. Na początku jako pracownicy potem jako podwykonawcy, a teraz jako samodzielna i niezależna firma.

Zdobyte przez te wszystkie lata wiedza i umiejętności, oraz liczne kursy i szkolenia pod okiem specjalistów i mistrzów w swoim fachu, pozwala nam z odwagą zagwarantować, że wszystkie zlecone nam zadania wykonamy solidnie, rzetelnie i w pełni profesjonalnie. Jesteśmy w stanie spełnić nawet najwyższe wymagania stawiane mam przez klientów i jednocześnie sprawić, by nasze produkty i usługi spełniały wszelkie normy określone przez przepisy prawne.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. wagi do laboratoriów, aptek, sklepów, zakładów jubilerskich, działów kontroli technicznej, gabinetów lekarskich, magazynów, linii produkcyjnych oraz transportu drogowego i kolejowego. 

Świadczymy również usługi w zakresie: montażu, doradztwa, nadzoru nad projektem, przeglądu, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz modernizacji wag i systemów wagowych.

Jako niezależna firma charakteryzujemy się terminowością, uczciwością i wysoką jakością świadczonych usług. Odpowiednie wyposażenie oraz wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, umożliwia nam realizację większości usług we własnym zakresie, co pozwala znacznie obniżyć koszty naprawy, a co za tym idzie zapewnić Państwu bardzo konkurencyjne ceny usług

Dla klientów, którzy podpiszą z nami stosowne umowy gwarantujemy pierwszeństwo w wykonaniu usługi oraz możliwość stałego kontaktu, o każdej porze dnia.

Od kilku lat posiadamy również możliwość samodzielnego wykonywania legalizacji wag. Po odbyciu specjalistycznego szkolenia i pozytywnym zaliczeniu egzaminu z wiedzy metrologicznej dostaliśmy certyfikat upoważniający nas do przeprowadzania legalizacji WE.

 

Sklep Allegro

multiwag allegro

 

Kontakt

Adres siedziby firmy:
MULTIWAG
ul. Nowodworska 1C
21-100 Lubartów

Tel: 504 335 604

Masz pytania?

Prośba o oddzwonienie Szanowny Kliencie, jeżeli masz pytania zostaw swoje imię oraz numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie.
The Name is required
The Phone is required
Dziękujemy. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.