RODO

MULTIWAG Mariusz Warszawski informuje:

Celem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych dalej RODO jest ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej.

Dane osobowe będą przetwarzane przez MULTIWAG w celach:

a) marketingu produktów i usług własnych – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f w ramach prawnie usprawiedliwionego interesu administratora jakim jest marketing bezpośredni

b) zawarcia umowy, wykonania umowy, zmiany umowy – na podstawie Art. 6 ust.1 lit. b

c) realizacji usługi gwarancyjnej/reklamacyjnej – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b

d) uczestnictwa w promocjach, programie lojalnościowym, konkursie oraz innych działań marketingowych na podstawie Art 6 ust. 1 lit. A

Administratorem Danych Osobowych jest MULTIWAG Mariusz Warszawski z siedzibą w Lubartowie ul. Nowodworska 1C

Odbiorcą danych osobowych będą upoważnieni pracownicy Administratora, zleceniobiorcy świadczący na rzecz Administratora usługi zarządcze, marketingowe, prawne, informatyczne, podmioty współpracujące z MULTIWAG oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

Dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane na podstawie zgody do momentu jej wycofania.

Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność otrzymywania informacji dotyczących usług oferowanych przez MULTIWAG.

Każdy ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych lub Urząd Ochrony Danych Osobowych).

W sprawach dotyczących danych osobowych możesz skontaktować się:

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub pisemnie na adres:

MULTIWAG Mariusz Warszawski

Nowodworska 1C
21-100 Lubartów, Polska

NIP 7141755394

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.multiwag.pl

Telefon: +48 504 335 604

Sklep Allegro

multiwag allegro

 

Kontakt

Adres siedziby firmy:
MULTIWAG
ul. Nowodworska 1C
21-100 Lubartów

Tel: 504 335 604

Masz pytania?

Prośba o oddzwonienie Szanowny Kliencie, jeżeli masz pytania zostaw swoje imię oraz numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie.
The Name is required
The Phone is required
Dziękujemy. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.