POLECAMY

 

Sklepowe kalkulacyjne Sklepowe etykietujące Sklepowe proste Sklepowe do zabudowy
waga sklepowa kalkulacyjna waga sklepowa etykietujaca waga sklepowa prosta waga sklepowa do zabudowy
niebieski przycisk niebieski przycisk niebieski przycisk niebieski przycisk

 

Jaką wagę sklepową wybrać? 


Każdy z nas w swoim życiu miał styczność z wagą sklepową. Każdy model jest inny, jednak przeznaczenie takie samo. Zważyć towar. Poszczególne modele wag różnią się szeregiem funkcji w zależności od dziedziny handlu. 

Najprostsze modele podają tylko samą wagę towaru. Bardziej zaawansowane modele wag sklepowych podają cenę ważonego towaru, oraz drukują etykiety. Natomiast wagoskanery łączą w sobie co najmniej dwa urządzenia w kompaktowej obudowie. Jest to skaner kodów kreskowych oraz waga. Dzięki takiemu połączeniu, mają Państwo więcej miejsca na produkty impulsowe. Jedno z handlowych powiedzeń mówi, że sklep bez produktów impulsowych jest jak kwiat bez liści. Dlatego każdy centymetr miejsca na towar się liczy. 

Wagi sklepowe - Multiwag

Odpowiednia waga, a satysfakcja klienta.

Nikt z nas nie lubi też stać w kolejkach. Na samą myśl o świątecznych zakupach, przed oczami pojawiają nam się ogromne kolejki w "marketach". Tak samo reagują klienci. Dlaczego zatem nie usprawnić obsługi i zmniejszyć kolejki? W świecie gdy każdy z nas cały czas gdzieś się śpieszy, znaczenie czasu, który spędzimy w kolejce drastycznie rośnie. Klienci wolą nawet więcej zapłacić, po to tylko aby zrobić szybciej zakupy i spędzić więcej czasu z rodziną. Rozwiązaniem tego problemu jest połączenie wagi oaz kasy systemem wagowym. System ten na podstawie kodu kreskowego rozpozna towar, zważy go i prześle cenę do kasy fiskalnej. Proste, prawda? Po co tracić czas na ważenie towaru, szukanie go w komputerze, wprowadzanie wagi ręcznie, skoro to wszystko można zrobić za jednym zamachem? Rodzaj oraz model wagi jest tutaj bez znaczenia. Jesteśmy w stanie każda z naszych wag skonfigurować w odpowiedni dla Państwa sposób. 

Wagi sklepowe - Multiwag

Co należy zrobić? 

Jeżeli zależy Państwu na dobrej opinii wsród klientów, szybkiej obsłudze i większych zyskach to wystarczy do nas napisać. Zaproponujemy rozwiązania dobrane dla Państwa firmy i spełniające wszystkie oczekiwania. Wystarczy tylko do nas napisać lub zadzwonić:

Telefon: 504 335 604

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Często niewielkie zmiany, przynoszą wielkie korzyści. Dlaczego masz z tego nie skorzystać? 

 

Zobacz również

Wagi samochodowe Wagi przemysłowe Wagi precyzyjne Akcesoria wagowe

Sklep Allegro

multiwag allegro

 

Kontakt

Adres siedziby firmy:
MULTIWAG
ul. Nowodworska 1C
21-100 Lubartów

Tel: 504 335 604

Masz pytania?

Prośba o oddzwonienie Szanowny Kliencie, jeżeli masz pytania zostaw swoje imię oraz numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie.
The Name is required
The Phone is required
Dziękujemy. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.