Wagi samochodowe

 

Stalowo - betonowe Stalowe Systemy wagowe Mobilne
waga samochodowa stalowa betonowa waga samochodowa stalowa Systemy II waga samochodowa mobilna
niebieski przycisk niebieski przycisk niebieski przycisk niebieski przycisk

Waga samochodowa-zastosowania

Waga samochodowa stalowo betonowa

Waga samochodowa to w dzisiejszych czasach obowiązkowe wyposażenie wielu firm. Stanowi ona podstawę rozliczeń z klientami lub podwykonawcami. Warto zainwestować w nowoczesną elektroniczną wagę samochodową, ponieważ oferuje ona pełen wachlarz innowacyjnych funkcji. Funkcje te wpływają znacząco na poprawę funkcjonalności przedsiębiorstwa, szybkość obsługi klientów oraz ograniczają koszty jakie ponosi firma.

Jednak aby taka waga samochodowa pracowała prawidłowo przez cały okres użytkowania potrzebne jest jej odpowiednie wykonanie. Nasze wagi projektowane są przez doświadczonych inżynierów pracujących w branży wagarskiej od wielu lat. Ich doświadczenie w połączeniu z najnowszymi technologiami pozwala nam budować wagi o solidnej konstrukcji, w pełni zautomatyzowane. Wszystko to otrzymują Państwo w baradzo atrakcyjnej cenie. Materiały jakich używamy do budowy wag samochodowych są pierwszej jakości. Nie używamy stali pochodzącej z odzysku. Stosujemy tylko stal pochodząco prosto z huty. Dodatkowo jej jakość musi być potwierdzona odpowiednimi certyfikatami. Podzespoły elektroniczne pochodzą od międzynarodowych producentów. Każdy miernik, wyświetlacz i inny element elektroniczny jest przed montażem przez nas osobiście sprawdzany oraz regulowany. Nasza polityka jakości gwarantuje, że waga samochodowa którą Państwo u nas zakupią będzie działać bez zastrzeżeń przez wiele lat. Projektując wagi mamy też na uwadze komfort użytkownika. Są one projektowane w taki sposób, aby proste czynności takie jak czyszczenie czy regulacje odbojów użytkownik mógł wykonać bez wzywania serwisu. Oszczędzają Państwo dzięki temu czas i pieniądze.

Systemy wagowe oraz wyposażenie wspomagające ważenie

W swojej ofercie posiadamy również systemy komputerowe wspomagające proces ważenia oraz wyposażenie dodatkowe ułatwiające prace z klientem.

Waga samochodowa - system

 

Wagi samochodowe - stabilność

Najważniejsza cecha naszych programów to stabilność. Sa bezawaryjne przez cały czas użytkowania i niezależnie od ilości zgromadzonych danych. Kolejnymi atutami naszego systemu jest szybkość działania oraz prosty interfejs. Już po chwili od uruchomienia użytkownik płynnie porusza się po całym programie.

Waga samochodowa- raporty

Program posiada też rozbudowany generator raportów oraz graficzny edytor dokumentów. Możliwość importu oraz exportu danych i dostęp do nich przez Internet.

Wagi samochodowe - monitoring

Obsługuje do 12 kamer. Pozwala to na szczegółowe monitorowanie miejsca pracy wagi, bez tzw. martwych punktów.

Waga samochodowa - automatyka ważenia

Cały system we współpracy z kamerami może odczytywać numery rejestracyjne pojazdu. Numery te możemy przypisać do konkretnego kontrahenta. Dzięki temu rozwiązaniu ważenie może odbywać się całkowicie automatycznie.

Waga samochodowa - czytnik kart

Inną metodą identyfikacji kierowcy, firmy i towaru jaki przewozi jest czytnik RFID. Ważenie może zostać przeprowadzone na kilka sposobów. Wszystkie z nich są zautomatyzowane. Kierowca musi tylko zbliżyć kartę do czytnika. Czytniki RFID współpracują z wyświetlaczami, kamerami, sygnalizatorami oraz szlabanami.

Waga samochodowa wyświetlacz
Poprzez tagi RFID system może rozpoznawać kontenery. Tagi takie mogą zawierać informacje o wadze kontenera, właścicielu etc. Gdy pojazd wjeżdża na wagę informacje te są automatycznie odczytywane i przesyłane do programu wagowego.

Waga samochodowa zintegrowany system

W swojej ofercie posiadamy wiele innych rozwiązań umożliwiających identyfikacje kierowcy, firmy i towaru. Dzięki temu każdy znajdzie dla siebie najlepsze rozwiązanie.Tworzymy rozwiązania dla każdego segmentu rynku. Od firm zajmujących się produkcją, przez przetwórstwo np. odpadów, aż po wojsko. Każda waga samochodowa naszej firmy jest dostosowywana pod indywidualne wymagania klienta. 

 Główne cechy dla których warto nas wybrać:

 • Atrakcyjna cena
 • Bardzo niska awaryjność naszych urządzeń
 • Kilkunastoletnie doświadczenie
 • Urządzenia o łatwej, intuicyjnej obsłudze
 • Polska instrukcja obsługi
 • Każda waga jest przez nas sprawdzana oraz kalibrowana
 • Wystawiamy paragony lub fakturę VAT
 • Nasze urządzenia posiadają Certyfikat CE
 • Podzespoły renomowanych, sprawdzonych producentów
 • Posiadamy własny doświadczony i solidny serwis wszystkich wag, nie tylko naszych
 • Wszelkie gwarancje za towar bierzemy na siebie
 • Na życzenie klienta przeprowadzamy kompleksowe szkolenia
 • Cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych klientów
 • Kompleksowa realizacja inwestycji (od przygotowania podłoża do legalizacji wagi)
 • Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji
 • Serwis gwarancyjny i po gwarancyjny

 

 

Zobacz również

Wagi przemysłowe Wagi sklepowe Wagi precyzyjne Akcesoria wagowe

Sklep Allegro

multiwag allegro

 

Kontakt

Adres siedziby firmy:
MULTIWAG
ul. Nowodworska 1C
21-100 Lubartów

Tel: 504 335 604

Masz pytania?

Prośba o oddzwonienie Szanowny Kliencie, jeżeli masz pytania zostaw swoje imię oraz numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie.
The Name is required
The Phone is required
Dziękujemy. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.